Wypracowany model usług, ponad 30 letnie doświadczenie oraz bezkonkurencyjne know -how to nasz klucz do sukcesu.

Będąc największą siecią franczyzową w Polsce w sektorze nieruchomości, ten rok chcemy zakończyć przyjęciem do Grupy WGN w sumie minimum 30 nowych Partnerów i to się uda.

Tu sprawdza się teza, iż „kiedy robisz to co kochasz nie przepracujesz ani jednego dnia”.

W tym roku do grona GRUPY WGN dołączyło już 7 nowych Partnerów, którzy są doświadczonymi osobami z rynku usług i posiadają doświadczenie w pracy z Klientem. Są też prowadzone zaawansowane rozmowy z kolejnymi 11 kandydatami. 

 

Prowadząc rozmowy z przyszłymi Partnerami nie mamy konkretnych preferencji dotyczących miast czy regionów, dlatego też nie wykluczamy żadnej lokalizacji, głównym wyznacznikiem jest dla nas satysfakcja naszego przyszłego Partnera.

 

25 Konwent Dyrektorów Grupy WGN - 20 maja 2022 r. - Kierunki rozowju WGN

 

W ramach przystąpienia do GRUPY WGN nowy Partner na start otrzymuje Księgę WGN z know how, zawierającą wszystkie wytyczne i dokumenty niezbędne do bezpiecznego i skutecznego prowadzenia biura nieruchomości jak również dostęp do bazy wszystkich ofert nieruchomości Grupy WGN. Ponadto przechodzi dedykowane trzydniowe szkolenie z ekspertami i praktykami nt. prowadzenia biura i budowy stałego zespołu doradców oraz cykliczne szkolenia w ramach Akademii Nieruchomości WGN.

Otrzymuje również wykwalifikowanego, dedykowanego opiekuna, który prowadzi go przed i w trakcie trwania umowy. Dodatkowo uzyskuje wsparcie w postaci Help Desku w skład, którego wchodzi: Dział Prawny i pomoc doświadczonych liderów rynku nieruchomości, którzy są do dyspozycji. Takie merytoryczne przygotowanie pozwala na wypracowanie wyników już w pierwszych miesiącach działania biura.

     Na koniec chciałam podsumować pierwsze 5 miesięcy roku 2022, które były dla nas bardzo dobre pod kątem ilości jak i wolumenu przeprowadzonych transakcji, w których WGN zrealizował ponad 6 000, podobnie jak rok temu. Taki początek zapowiada, iż przyszłe miesiące będę dla nas jako Grupy WGN bardzo owocne. Tutaj chciałabym przypomnieć, iż w roku 2021 Grupa WGN przeprowadziła w sumie ponad 15 000 tysięcy transakcji, sprzedając nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN. Aktualnie posiadamy blisko 100 biur a łączna liczba doświadczonych agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, kredytów i ds. inwestycji itp. wynosi ponad 650.

 

Roksana Białecka / Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

r.bialecka@wgn.pl

 

 

zobacz - Zasady współpracy