Spis treści:

Franczyza WGN
Warunki współpracy
Zalety i korzyści
Kompleksowy marketing
Wymagania dla partnerów

Jak sprzedawać nieruchomości poprzez współpracę franczyzową?

Jak sprzedawać nieruchomości bez zbędnych nakładów finansowych i skomplikowanych formalności? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy doświadczonej grupy, która pośredniczy w obrocie domów i mieszkań. W ten sposób zyskać można pewność zaprezentowania oferty szerokiemu gronu potencjalnych nabywców, co znacząco zwiększy szanse na udaną sprzedaż. Współpraca pod tym kątem zapewnia wsparcie na każdym etapie transakcji, dzięki czemu całość przebiega bezpiecznie i bezproblemowo.

Franczyza WGN

WGN to Wielka Giełda Nieruchomości, która zajmuje się realizacją transakcji na rynku obrotu nieruchomościami. Obecnie jesteśmy silną i rozpoznawalną marką, która zapewnia profesjonalną i bezpieczną obsługę swoim klientom. Jesteśmy w stanie pozyskać najlepsze kontrakty na rynku, oferując przy tym atrakcyjne w porównaniu do innych sieci opłaty franczyzowe. Model prowadzenia naszego biura bazuje na sprawdzonym systemie, w którym korzystamy z unikalnych narzędzi i zapewniamy kompleksowe wsparcie biznesowe. Skorzystanie z naszych usług jest sposobem na uniknięcie wielu błędów przy sprzedaży, a także wymianę doświadczeń z liderami w branży. Wyróżnia nas także odpowiednie podejście, zgodne z etyką zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Przejrzyste warunki współpracy

Działalność WGN opiera się na pośrednictwie w obrocie nieruchomościami i inwestycjami, również w zakresie transakcji premium. Ze względu na partnerski model współpracy, zapewniamy zachowanie pełnej autonomii oraz swobody działania. Nie narzucamy wysokości prowizji, ograniczeń terytorialnych czy planów sprzedażowych. Franczyzobiorcę obowiązuje stały procent wiążący z franczyzodawcą, dzięki czemu nie należy się martwić ewentualnymi stratami przy większym zarobku na poszczególnych transakcjach. Ze względu na system wzajemnych poleceń, każde biuro finalizujące transakcje otrzymuje gwarancję wynagrodzenia. Nie występuje również zakaz konkurencji, dzięki czemu po zakończeniu współpracy można zachować swoją bazę klientów oraz oferty sprzedaży.

Klucz w dłoni
pixabay.com

Zalety i korzyści

Współpraca franczyzowa z WGN pozwala na bezpieczne i profesjonalne prowadzenie biura nieruchomości, ze względu na dostępność kompletu dokumentów już od pierwszego dnia działalności. Partnerzy i ich agenci mogą brać udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w branży. Zapewniamy pomoc przy wyborze lokalu oraz jego aranżacji, a także przy rekrutacji agentów. Na cały okres współpracy dostępne jest profesjonalne doradztwo i wsparcie liderów ds. nieruchomości. Profesjonalna obsługa działu prawnego daje pewność zgodności sprzedaży z obecnymi procedurami i przepisami, a nowoczesny program do obsługi biura znacząco ułatwia zarządzanie zleceniami klientów i działaniami agentów.

Kompleksowy marketing ofert

W ramach współpracy można uzyskać dedykowaną stronę internetową z wyszukiwarką ofert, co ułatwia ich promocję i edytowanie. Partnerzy mają też opcję tworzenia indywidualnych, dodatkowych witryn. Oferty sprzedaży mogą być promowane w specjalistycznych serwisach nieruchomości - zarówno własnych, jak i zewnętrznych. Dochodzi do tego obsługa rabatów, reklama w wydawnictwach oraz na targach międzynarodowych, a także działania marketingowe w mediach społecznościowych oraz wyszukiwarkach internetowych.

Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości z WGN?

Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości, aby osiągać ponadprzeciętne zyski? Przystąpienie do grupy WGN nie wymaga posiadania dużego kapitału, a do zwrotu własnego dochodzi już w ciągu 3-4 miesięcy od momentu rozpoczęcia współpracy. Wysokość opłaty startowej to jedynie 4 tys. zł netto. Od partnerów pobieramy stałą opłatę miesięczną w stosunkowo niskiej kwocie, która jest niezależna od wysokości osiąganych obrotów. Franczyzobiorcy mają dzięki temu pełną kontrolę nad swoimi finansami. Sama skuteczność sprzedaży w dużym stopniu zależy od odpowiedniego zaplanowania kosztów prowadzenia działalności i marketingu.

Wymagania dla partnerów

Franczyzobiorcami WGN mogą zostać nawet osoby niedoświadczone w obrocie nieruchomościami, ze względu na dostęp do kompleksowych szkoleń oraz jasne warunki współpracy. Sprzedaż w takiej formie mogą też prowadzić zarządcy, brokerzy kredytowi i ubezpieczeniowi oraz biura i agenci nieruchomości, którzy już działają na rynku i chcą zwiększyć efektywność prowadzonego biznesu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy z naszą firmą WGN.