Spis treści
Dlaczego w takim modelu?
Opłacalność
Zalety
Ograniczenie kosztów
Współpraca z naszą grupą

Dlaczego franczyza jest najlepszym pomysłem na prowadzenie biura nieruchomości?

Franczyza jest odpowiednią drogą do osiągnięcia sukcesu, gdy planujesz założenie biura nieruchomości. Obecnie interesuje się nią dużo osób, gdyż jest to branża z dużym potencjałem, podczas gdy nie wymaga wiele, jeżeli chodzi o rozpoczęcie działalności. Początek w tym modelu biznesowym jest niezwykle ułatwiony, ponieważ od początku korzystasz z doświadczenia i renomy franczyzodawcy. Wiąże się to też z mniejszymi kosztami przeznaczonymi na promocję.

Opłacalność takiej działalności

Perspektywa pracy przy pośrednictwie nieruchomości jest naprawdę atrakcyjna. Rynek ten wykazał się dużą odpornością na wydarzenia gospodarcze i społeczne, zatem jest stabilny i unika załamań, która spotykają inne branże. Daje to dobre perspektywy zarobkowe, a co ważne, sama praca jest dla wielu osób przyjemnością. Oczywiście potrzebne są odpowiednie zdolności z pogranicza handlu i kompetencji menedżerskich, natomiast same wyzwania dotyczące prowadzenia biura to mnóstwo relacji międzyludzkich i nawiązywania kontaktów. Z pewnością jest to branża, w której odnajdą się ludzie otwarci na innych i nielubiący popadania w rutynę.

Zalety

Aktualnie podjęcie się prowadzenia takiej działalności nie jest związane z koniecznością uzyskania żadnych licencji czy uprawnień. Z tego tytułu biuro może założyć w zasadzie każdy, kto ma predyspozycje i środki na start. Franczyza jest modelem biznesowym, na której mocy przedsiębiorca zyskuje gotowy schemat i wsparcie merytoryczne. Pozwala to uniknąć początkowych błędów, dzięki czemu inwestycja szybciej zacznie się spłacać. Eliminuje to również potencjalne problemy z zaistnieniem na rynku, które mogą mieć podmioty działające na własną rękę. Znajdując się pod opieką znanej grupy, automatycznie zyskujesz przewagę i zaufanie klientów.

Wnętrze biura nieruchomości
fot. pexels.com

Mniejsze koszty

Już w początkowym okresie działalności widoczne będą spore oszczędności, szczególnie w zakresie kosztów związanych z reklamą. Zaczynając bez wsparcia, trzeba wydać spore środki na marketing i ogłoszenia w zewnętrznych portalach. W wariancie franczyzowym można liczyć na dostęp do sprawdzonych metod marketingowych oraz bezpośrednią promocję przez franczyzodawcę w wypracowanych przez niego kanałach.

Dlaczego warto wybrać franczyzę z biurem nieruchomości WGN?

Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest związana z otrzymaniem całego pakietu wsparcia, w tym profesjonalnych szkoleń. W ten sposób ominiesz pewne bariery wejścia, z którymi spotykają się podmioty próbujące wystartować całkowicie samodzielnie. Za skorzystaniem z naszych usług na pewno przemawia to, jak zorganizowana jest współpraca, na której bazie mimo bliskiej relacji z naszą grupą cały czas zachowasz swoją autonomię, prowadząc działalność zgodnie z własną wizją.

Nasza oferta

Przystąpienie do naszej grupy nie wymaga posiadania dużego kapitału początkowego, gdyż szacunkowo na otwarcie biura może wystarczyć już 10-15 tysięcy złotych, gdy wybierze się lokal, który nie będzie wymagał remontu. Naszym partnerom możemy też pomóc przy wyborze odpowiedniego lokum, a także zaplanowaniu wyposażenia czy zaprojektowania szyldów. Przystępując do współpracy, masz zapewnione know-how wypracowane na bazie naszego ogromnego doświadczenia oraz profesjonalny system szkoleń. Podczas całej współpracy masz pomoc dedykowanego opiekuna oraz wsparcie działu prawnego i Centrali. Opłata startowa rozpoczęcia z nami współpracy wynosi 10 tys. zł netto.

Zachowaj pełną swobodę

Co bardzo ważne, przystępując do franczyzy, nie musisz się obawiać, że dojdzie do ingerencji w to, jak będziesz chciał prowadzić swój interes. Znajdziesz się w obrębie ogromnej sieci WGN, co ułatwia procesy sprzedażowe i pozyskiwanie klientów, lecz nasi partnerzy zachowują swoją autonomię oraz swobodę, jeżeli chodzi o decyzje kreatywne. Nie pobieramy również prowizji od obrotów - w ramach współpracy będziesz uiszczać rozsądną, jasno ustaloną i stałą miesięczną opłatę, bez względu na poziom przychodów. Współpraca z biurem WGN jest świetnym pomysłem dla wszystkich przedsiębiorców chcących podjąć się działalności na tym rynku. W tym modelu franczyzy masz zdecydowanie ułatwiony start, bazując na naszym doświadczeniu i wsparciu promocyjnym, jednocześnie zachowując należytą niezależność decyzyjną w zakresie tego, jak chcesz prowadzić swoje biuro. Zachęcamy do współpracy.