Piekarnia z cukiernią znajdują się na działce o powierzchni 1821 m2. Jest to  dochodowe przedsiębiorstwo działające od 1947 roku. Piekarnia wraz z cukiernią i  zapleczem socjalno-mieszkaniowym mają powierzchnię użytkową 708 m2. Zakład pracuje obecnie na dwie zmiany, posiada wolne moce produkcyjne i portfel dochodowych, lojalnych klientów ( sieci detaliczne i klienci indywidualni). Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana jest w nadmorskiej, dynamicznie rozwijającej się miejscowości wczasowej Niechorze, pomiędzy Świnoujściem i Kołobrzegiem. Otoczenie, zlokalizowanej w zachodniej części miejscowości działki stanowi zabudowa mieszkalna i pensjonatowa. Zabudowanie działki stanowi około 40%. Nieruchomość położona jest około 500 od morza i około 700 m od centrum Niechorza.


Cena ofertowa nieruchomości 6 299 000 PLN.

W cenę nieruchomości wchodzi w pełni sprawna, nowoczesna działająca linia technologiczna wraz zamontowanymi maszynami. W skład nieruchomości wchodzą budynki i pełne wyposażanie min. trzech chłodni i zamrażarni (-23 C). Zakład posiada własny agregat prądotwórczy o mocy 60 KW. Do nieruchomości przynależy też mieszkanie o powierzchni ponad 140 m2. W skład parku maszynowego wchodzą wysokiej jakości, nowoczesne maszyny piekarnicze i sprzęt produkcyjny (min. ubijaczki, żelownice, piece piekarnicze Debag Monsun, Winkler, Hein Etomatik, piec półkowy, inne) oraz samochody transportowe min. W. Crafter 2006r, M. Sprinter 2000 i 1999 r., F. Ducato 2007r. Iveco Daily 2011 i inne.
W roku 2005 zakład został całkowicie zmodernizowany i znacznie doinwestowany.
Wszelkie dokumenty i szczegółowe informacje dotyczące zarówno nieruchomości jak i informacje biznesowe dotyczące działalności firmy dostępne są na życzenie.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, POŚREDNIK WYNAGRADZANY JEST PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

Więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Niechorze

 

WGN Szczecin, ul. Langiewicza

Jacek Mielniczuk

j.mielniczuk@wgn.pl

913 07 66 55