Nieruchomość, na działce o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana jest w prestiżowej i spokojnej części miasta Wrocław i sąsiaduje z małym lasem.

Rezydencja jest dwukondygnacyjna o łącznej powierzchni prawie 500 m2, na którą składa się część mieszkalna, rekreacyjna, gospodarcza oraz garaż na dwa duże samochody.


Ten niezwykły obiekt oprócz nowatorskich rozwiązań ma do zaoferowania ogromną przestrzeń gotową do zagospodarowania przez nowego właściciela.

Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks z dala od zgiełku miasta. Cisza, spokój, prywatny basen, jacuzzi, sauna sucha i mokra, ogromny ogród sprawiają, że jest to idealne miejsce, żeby się zrelaksować. To doskonały obiekt do podejmowania prestiżowych gości.Dodatkowym atutem nieruchomości jest jej część SPA (120 m):

- duży basen o długości 15 m2,
- jacuzzi,
- dwie sauny mokra i sucha,
- WC, prysznic.

Część SPA jest majestatycznie oświetlona. Wyjątkowa strefa relaksu porównywalna jest jedynie z wysokiej klasy hotelami typu SPA. 100-metrowy taras jest łącznikiem pomiędzy salonem a strefą SPA


W domu zostało zastosowanych wiele praktycznych i nowoczesnych rozwiązań związanych z elektroniką, np. otwieranie drzwi na odciski palców. Ponadto jest pełne okablowanie w całym budynku związane z internetem (wi-fi), system audio (w 3 oddzielnych pomieszczeniach), system TV satelitarnej i naziemnej, systemem alarmowym wraz z pełnym monitoringiem (kamery na zewnątrz budynku). Rolety elektryczne są we wszystkich pomieszczeniach na dolnej części budynku. Zamontowany jest system rekuperacji i klimatyzacji (w części pomieszczeń). Woda jest dodatkowo uzdatniana i zmiękczana.

Jest też wiele rozwiązań związanych z systemem inteligentnego domu.

Na terenie całego domu zamontowane jest ogrzewanie podłogowe.

 

więcej szczegółow: rezydencja na sprzedaż, Wrocław

Kontakt:

Monika Wojciechowicza
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl
tel.: 75 732 6115
tel.kom.: 577 777 627