Na jego terenie znajduje się restauracja oraz dom przyjęć, gdzie organizowane są duże przyjęcia, imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety itd. Budynek restauracji posiada ponad 100 letnią tradycję. Na terenie obiektu znajduje się duża przestrzeń wraz z odpowiednim przystosowaniem pod organizację dużych festynów czy świąt miasta. Cały obiekt otoczony jest przez parki, które ubogacone są małą architekturą (fontanna, kaskada wodna, zabytkowe drzewa, obiekty dekoracyjne). Ośrodek pełni również funkcję noclegową. Działalność prowadzona jest już kilka lat, dobrze prosperuje na kolejny okres. Ośrodek zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A1, co znacznie ułatwia dostępność komunikacyjną, a także zwiększa atrakcyjność miejscowości. Teren zlokalizowany pośród dużych miast Górnego Śląska, Rybnik, Gliwice, Jastrzębie Zdrój w Żorach.

Restauracja składa się z dwóch poziomów. Trzy sale przeznaczone są dla grup: 2x40 oraz 50 osób. Na każdym poziomie znajduje się bar. Na piętrze 2 balkony z widokiem na park. Stan budynku bardzo dobry, wszystkie instalacje nowe.

Dom przyjęć składa się z dwóch dużych sal, które służą organizacji wesel, imprez okolicznościowych, bankietów, konferencji i szkoleń. Pomieszczenia klimatyzowane. Pole festynowe to przestrzeń niezabudowanego gruntu, otoczonego drzewami, na terenie pola znajduje się podest i zadaszenie (na ok. 100 osób).

Na terenie obiektu znajduje się 7 domków, które wymagają odnowienia. W 5 domkach z przeznaczeniem hotelowym znajduje się po 7 pokoi w każdym (dla 21 osób). Dodatkowo jeden budynek stanowi część administracyjną, a jeden to kotłownia.

Cena do negocjacji: 12,5 mln PLN

 
Więcej Dworek w Żorach na sprzedaż

 

Laurencjusz Zagrodnik WGN Zabrze