Łączna powierzchni obiektu wynosi 1.433,00 m2 Działka o powierzchni 6.782,00 m2

W latach 2003/5 został przeprowadzony kapitalny remont.

Zabytkowy obiekt z końca XIX wieku utrzymany jest w tradycyjnym / regionalnym stylu typowym dla bogatych architektonicznie budowli z tego wieku (tzw. Heimatstil). Ciekawa i precyzyjna konstrukcja, bogate zdobienia kamienne, dębowe boazerie i zróżnicowane stylowo pomieszczenia od secesji do baroku wskazują na mistrzowskie rękodzieło tego okresu.
Hotel, restauracja, sala bankietowa i pub usytuowane są w dwóch budynkach otoczonych parkiem z blisko stuletnim drzewostanem i mnóstwem zieleni zapewniającej atmosferę spokoju i odprężenia.

Pokoje z łazienkami, rozmieszczone są na 1 i 2 piętrze budynku i wyposażone w oryginalne, zabytkowe meble z lat 20-tych XX w., które zapewniają komfort oraz atmosferę tamtych lat

Budynek w całości podpiwniczony. W podpiwniczeniu znajduje się pub z dwoma wejściami. Jedno od części hotelowej a drugie niezależne.

W roku 2014 została wybudowana nowoczesna sala bankietowa z dodatkowymi toaletami z dodatkową kuchnia i z trzema dodatkowymi niezależnymi wejściami na ok. 180 - 200 osób.
Na terenie nieruchomości prywatne dwa parkingi.

W pobliżu:
- Park Krajobrazowy Gór Sowich ok. 13 km.
- Osówka - podziemne miasto ok. 22 km.
- Zamek Książ ok. 30 km.
- Centrum Wałbrzycha ok. 35 km.
- Centrum Wrocławia ok. 60 km.

Cena nieruchomości: 5.900.000 PLN

 

Piotr Żuczkowski   WGN Chrzanów