Zlokalizowany jest nad jedną z najczystszych rzek w Polsce-Parsętą. W skład nieruchomości wchodzi grunt o łącznej powierzchni 1,28 ha

Budynek pałacowy 4-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 676,80 m kw., wzniesiony został w latach 70 XIX wieku w stylu neogotyku i neorenesansu, wpisanego do rejestru zabytków. Budynek pałacowy pełni funkcję hotelowo-mieszkalną z częścią restauracyjną. Budynek pałacowy zmodernizowany zgodnie z zaleceniami sztuki konserwatorskiej o zachowanej dawnej bryle oraz elewacji, o wysokim standardzie wykończenia.
Po obu stronach korpusu pałacu usytuowano dwa piętrowe skrzydła ustawione prostopadle do niego, lecz nie wystające poza obręb korpusu. Wejście główne znajduje się w ryzalicie frontowym, zwieńczonym neogotyckimi sterczynami i poprzedzone jest gankiem, na którym znajduje taras. Od strony tylnej pałacu usytuowany taras z zejściem do parku.

Teren nieruchomości jest w całości ogrodzony murem wykonanym z cegły ceramicznej pełnej oraz żywopłotem. Teren nieruchomości oświetlony lampami parkowymi. Wjazd oraz plac przed budynkiem pałacowym utwardzony.
Dochodowy hotel- idealna oferta dla inwestora.

Oferta bezpośrednia kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika.

 

Jadwiga Kubicz   WGN / Słupsk