Pałac został wynajęty za kwotę 60 tysięcy złotych  miesięcznie. Transakcję przeprowadził Jarosław Wójtowicz, Kierownik Zespołu w WGN we Wrocławiu.

Pałac znajduje się w miejscowości Brzezina około 4 kilometry od granic administracyjnych Wrocławia. Jest to obiekt o bogatej historii, położony obok pozostałości po średniowiecznym zamku. Pałac został wzniesiony w barokowym stylu w XVIII wieku, a później przebudowany na początku XX wieku. Po wojnie w pałacu działała m.in. szkoła. W latach dziewięćdziesiątych obiekt popadł w ruinę.

Obecny właściciel dokonał pod nadzorem konserwatora zabytków renowacji i częściowej odbudowy substancji obiektu pałacowego i przystosował nieruchomość do potrzeb działalności  hotelarskiej. Trzygwiazdkowy hotel liczy 20 pokoi gościnnych, a ponadto składa się między innymi z sali restauracyjnej, dobrze wyposażonej kuchni i pomieszczeń SPA.

W dalszym ciągu aktualna pozostaje oferta sprzedaży pałacu wraz z kompleksem zabudowań i zabytkowym parkiem z wartościowym starodrzewiem.