Dom o powierzchni 490 m2 usytuowany na działce o powierzchni 21060 m2. Posiadłość ze stawem przepływowym /wody gruntowe/ zarybionym o powierzchni około 0,5 ha z trzema pomostami.

Nieruchomość wybudowana w 2012 roku przez Bieszczadzkich górali z pół bala jodła, świerk, ocieplana wełną mineralną 15cm,dach pokryty Gerard Coroną /blacho dachówka gontopodobna /z gwarancją na 50 lat,bez konserwacji.
Dookoła drenaż, okna drewniane, okna na piętrze bawole oko, schody dębowe, drzwi antywłamaniowe drewniane. Środek wykończony drewnem i kamieniem, dodatkowo ceramika i panele. Rozkład; wiatrołap, hol, salon z jadalnią i kominkiem, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem, ze spiżarką i wyjściem na taras o pow.60m2 ,łazienka, gabinet, sypialnia, przejście do garażu /na 4 samochody ok.90m2/ kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.
Piętro; 5 pokoi, łazienka, hol i pomieszczenie ok.90m2 nad garażem Posiada ochronę i kamery.
Na terenie znajduje się altanka i drewutnia oraz drugi dom o powierzchni około 70m2 po remoncie w 2010 roku. Składa się z wiatrołapu, holu, łazienki, saloniku, kuchni i dwóch pokoi. Ogrodzenie drewniane i metalowe, podjazd wybrukowany kostką,o świetlenie terenu, bramy na pilota. Cała posiadłość częściowo ogrodzona. W odległości kilkunastu kilometrów droga szybkiego ruchu.

YouTube: Dwór na sprzedaż

Cena ofertowa nieruchomości: 3 500 000 zł

WGN Ustroń,
Mariola Teszler-Wróbel
ustron@wgn.pl
691 951 931