Ta ultranowoczesna nieruchomość posiada przestronny otwarty salon, główną jadalnię, kuchnię, 6 sypialni z łazienkami, 1 toaletę gościnną, garderobę, spa z salą gimnastyczną oraz basenem, salon gier, duży garaż, itd. Wszystko nadaje wspaniałej willi ekskluzywny wygląd - szlachetne drewno i marmurowe podłogi, droga skóra i tkaniny, modna paleta kolorów, nowoczesny kominek, starannie dobrane, aby podkreślić wspaniałą aurę każdego pokoju. Wyjątkowa dbałość o detale również przyczynia się do jego wyjątkowego charakteru. Fantazja architektów i kunszt budowniczych uczynił wszystko naprawdę wyjątkowym: teren zewnętrzny z basenem, nowoczesnym stylem ogrodu, innowacyjne wyposażenie jest w doskonałej harmonii z domem. Elegancki, wyrafinowany dom w olśniewającym stylu znajduje się na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli południowej Europy - La Zagaleta, która oferuje klasę i styl, spokój i bezpieczeństwo, w połączeniu ze spektakularnymi widokami na Morze Śródziemne, Gibraltar, wybrzeże europejskie i afrykańskie.

Udogodnienia: 24-godzinny system bezpieczeństwa, klimatyzacja, panele słoneczne, piwnica, w pełni wyposażona kuchnia, taras z krytym dachem, podwójne szyby, żaluzje elektryczne, marmurowe podłogi, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, kominek, sala gier, garaż, siłownia, basen kryty, jacuzzi, ogrody krajobrazowe, barbecue, prywatny basen, sauna, Spa, łaźnia turecka, piwnica winna, widok na góry.

Cena ofertowa nieruchomości: Cena 5.900.000 EUR (Kwota podana w PLN jest przeliczona wg kursu 4.30 zł)

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, tłumaczenia, itd.


WGN Częstochowa, ul. Kopernika 10/12
Artur Kupis
a.kupis@wgn.pl
883377590