Nieruchomość zlokalizowana jest na dużej działce o powierzchni 7341m2.. Obiekt jest budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym, kryty dachem kopertowym, z podjazdem z obu stron . Na pierwszej kondygnacji znajduje się między innymi przestronna sala koncertowa z fortepianem na 100 osób, duża jadalnia, wyposażona kuchnia gastronomiczna, będąca w stanie zapewnić posiłki wszystkim gościom, biblioteka, 2 toalety.

Druga kondygnacja to mieszkanie właścicieli składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz niezliczone pokoje dla gości. Dworek posiada oryginalne wyposażenie utrzymane w stylu neklasycystycznym, którego początki w Polsce przypadają na drugą połowę XVII wieku, bogatą aranżację wnętrz, która hołduje epoce antyku i stanowi wierne odwzorowanie ówcześnie panującej kultury.

Polecam serdecznie, dworek znakomicie nadaje się na hotel, pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne lub na inną działalność usługową. Idealne miejsce dla osób ceniących unikatową architekturę, harmonijne piękno i dobry styl. W roku 2010 przeprowadzono remont większości pomieszczeń, podczas którego między innymi wygładzono i pomalowano ściany. Nieruchomość zachowana w dobrym stanie.

Sprawdź szczegóły oferty: Hotel na sprzedaż Kamieniec

Cena ofertowa nieruchomości: 2 590 000 zł

WGN Szczecin, ul Błogosławionej Królowej Jadwigi 1.
Piotr Kałłas
piotr.kallas@wgn.pl
+48 796 665 033