Świetna lokalizacja w dzielnicy Wola, 2 km od ścisłego centrum Warszawy. Budynek biurowy znajduje się na działce o powierzchni 1484 m2.


Teren zabudowany jest budynkiem biurowo-technicznym wybudowanym w 1968r. Jest to obiekt o dziewięciu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, posiada dwie klatki schodowe, przy których znajdują się windy (dwie osobowe oraz jedna towarowa). Na parterze budynku położony jest lokal mieszkalny o powierzchni 34,30 m2.

Zgodnie z ustaleniami Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego m. st. Warszawy, nieruchomość położona jest w strefie śródmieścia funkcjonalnego (centrum miasta), na terenie oznaczonym symbolem U.30 - tereny usług. Maksymalna wysokość zabudowy dla tego terenu wynosi 30 m, średni wskaźnik intensywności zabudowy wynosi 3,5.
 
Lokalizacja oferowanej nieruchomości umożliwia dogodny dojazd transportem publicznym - linie autobusowe przy ul. Dzielnej, ul. Smoczej i ul. Anielewicza, oraz linie tramwajowe przy ul. Okopowej i Al. Jana Pawła II. Od strony wschodniej nieruchomość przylega do Skweru M.D. Apfelbauma, strona południowa i północna obejmuje zabudowę mieszkaniową niską w formie zwartej i osiedlowej. Zachodnia strona zdominowana jest przez zabudowę biurową.
 
AGENT PROWADZĄCY OFERTĘ:
Ewa Rybczyńska
Tel.: 724 359 317
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

WGN Głogów, ul.Garncarska 22
www.glogow.wgn.pl