Aranżacja wnętrza została zrealizowana na najwyższym poziomie z doskonałej jakości materiałów. Każdy wysmakowany detal podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Apartament składa się z przestronnego salonu, jadalni połączonej aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu, łazienki z wanną, toalety z miejscem na pralkę. Apartament posiada dwa balkony o powierzchni 6,59 m2, 5,65 m2.

Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany. W kuchni wysokiej klasy meble drewniane, blaty granitowe i wysokiej klasy sprzęty AGD. W pokojach na podłodze położony piękny parkiet. W całym mieszkaniu rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz niezależne grzejniki. W salonie klimatyzacja.
W holu, w kuchni, łazience oraz w toalecie położone ekskluzywne płytki włoskie Casalgrande Padana. Szkło i żyrandole znanej weneckiej firmy Murano.

Dziedziniec oraz wewnętrzne aleje zostały zaaranżowane zielenią. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne.
Lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.

więcej informacji:WGN sprzedaje luksusowy apartament Wrocławiu 

Katarzyna Pawłowska

e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

tel.: 665 313 096

tel.kom.: (+48) 71 337 84 01

Adres biura:

ul. Ruska 22

50-079, Wrocław, Polska