Budynek o powierzchni 280 m2 z 6 pokojami z łazienkami na pierwszym piętrze. Na dole obszerna, nastrojowa jadalnia/salon z kominkiem.|

Drugi budynek - chata kryta strzechą z 5 pokojami na górze z łazienkami, pomieszczeniami gospodarczymi i wydzielonymi kuchniami dla przygotowywania posiłków i 3 na górze na dole 3 łazienki, plus jadalnia.

Na posesji jest 40 miejsc parkingowych na kampery, auta, namioty

Nieruchomości obsługują w sezonie 100 osób w obu budynkach i przyczepach.

Na terenie działki w bezpośredniej bliskości jeziora znajdują się nasze dwa stawy rybne przeznaczone do wędkowania sportowego w ramach pobytu z brzegu lub łodzi, która jest do dyspozycji gości. Na terenie całego gospodarstwa rozmieszczone są krany z wodą oraz skrzynki energetyczne.

Obiekt znajduje się nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego. Otoczony lasem, jeziorami: Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km), bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Koprowo o pow. 500 ha oraz Żółwińskie (2,8 km), w odległości 13 km od miejscowości Międzyzdroje, w pobliżu pola golfowego Hotelu Amber Baltic, w pobliżu jezioro o I klasie czystości. Fantastyczne położenie: kanał doprowadzający do jeziora, własna przystań. Dojazd drogą asfaltową od Kołczewa z utwardzonym wjazdem pomiędzy aleją świerkową. Wspaniała przestrzeń dla kamperowców, rowerzystów, żeglarzy, ludzi kochających ciszę, przyrodę. Infrastrukturalne kierunki na północ w kierunku Skandynawii oraz na południe E65, w Kierunku Niemiec przez Świnoujście/Albeck. W stawach można złowić liny , leszcza, karpie i karasie. Trzeci staw to też naturalny basen kąpielowy. Na terenie gospodarstwa są przygotowane miejsca na dwa duże ogniska ,grille, wędzarnia do wędzenia ryb oraz piec z rożnem do pieczenia dzika lub prosiaka w całości.

Bliskość morza podnosi atrakcyjność oferty.

 

więcej informacji - nieruchomość agroturytstyczna nad jeziorem na sprzedaż

 

Kontakt:
Ewa Syrenicz-Tryburska
tel. 48 793523333
e-mail e.syrenicz@wgn.pl
WGN Szczecin Prawobrzeże