Na sprzedaż budynek o dużych możliwościach inwestycyjnych z własnymi miejscami parkingowymi. Bardzo dobra lokalizacja.

W skład nieruchomości wchodzą działki o łącznej powierzchni 10 115 m2, w tym działka zabudowana 5- segmentowym budynkiem biurowo-technicznym. Segment E przy ul. Elizy Orzeszkowej stanowi część mieszkalną. Pozostałe działki pełnią funkcję dróg dojazdowych oraz parkingu samochodowego.

Biurowiec wybudowany został w 1992 r., posiada pomieszczenia mieszkalne, biurowe i techniczne. Blok mieszkalny 4-kondygnacyjny z garażami. Pozostała część 1- i 2-kondygnacyjna z częściowym podpiwniczeniem.

Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, częściowo podpiwniczony. Fundamenty żelbetowe, mury zewnętrzne warstwowe z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej, stropy żelbetowe. Posadzki żelbetowe wykończone płytkami ceramicznymi, wykładzinami PVC, wykładziną dywanową. Ściany wewnętrzne otynkowane, ściany zewnętrzne z cegły (dekoracyjne wykończenie budynku).

Powierzchnia zabudowy budynków zajmuje ok. 37% terenu nieruchomości. Pozostały teren jest w większości utwardzony kostką brukową lub asfaltem i wykorzystywany jako ciągi piesze oraz parking.

Jest to nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym. Położony w dobrze skomunikowanej strefie, w pobliżu głównych arterii miasta i przystanków komunikacji miejskiej, w południowej części miasta, ok. 4 km od centrum.

Dużym atutem okolicy jest dostępność środków komunikacji miejskiej. Wzdłuż Al. Jana Pawła II biegnie linia trolejbusowa, wzdłuż ul. Armii Krajowej linie autobusowe. Najbliższy przystanek znajduje się 300 m od nieruchomości.

Możliwości inwestycyjne: biuro, usługi, przychodnia zdrowia, logistyka

więcej informacji: na sprzedaż biurowiec w Tychach


Kontakt:
WGN Głogów
Ewa Konopska
e-mail: e.konopska@wgn.pl
tel.kom.: 724 359 327

Adres biura:
Garncarska 22
67-200 Głogów