Mieszkania w inwestycji Osiedle Miodowa wyróżnia wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Lokale o powierzchni od 50 do 80 m2 można było zakupić za 4400-4500 zł / m2. Mniejsze mieszkania 2-pokojowe o powierzchni około 41 m2 Deweloper wycenił na 5100-5500 zł / m2. W porównaniu z innymi inwestycjami w zbliżonych lokalizacjach Wrocławia (Stabłowice, Złotniki, Żerniki), nabywcy mieszkań przy ulicy Miodowej mogli oszczędzić od około 5 do 15 procent, zaś biorąc pod uwagę, że w 2017 roku i pierwszym kwartale 2018 roku średnie ceny mieszkań na rynku pierwotnym we Wrocławiu przekraczały granicę 6000 zł / m2, mogła to być oszczędność nawet do 25-27%.

Klienci często odrzucali również oferty rynku wtórnego, mając do porównania gotowe, ale coraz droższe mieszkania w nowym budownictwie (czyli z ostatnich około 10 lat) i bardzo atrakcyjne cenowo mieszkania w inwestycji Osiedle Miodowa. Nie bez znaczenia miał fakt, że marka WGN od ćwierć wieku cieszy się zaufaniem publicznym oraz kojarzona jest z profesjonalizmem i skutecznością przeprowadzonych transakcji, a najważniejsze z pewnym bezpieczeństwem.

Wyłacznym agentem sprzedaży był WGN. Wartość sprzedanych lokali mieszkalnych wyniosła 5,2 mln złotych brutto. Sprzedaż prowadzili doradcy Biura WGN Commercial we Wrocławiu – Jarosław Wójtowicz i Justyna Klementowska.

Obecnie trwają przygotowania do realizacji do II etapu inwestycji.