Bardzo dobra lokalizacja hotelu na którą składają się następujące elementy:
- przy trasie A35, w obrębie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
- 18 km od autostrady A4,
- 42 km od Portu Lotniczego we Wrocławiu

Budynek hotelowy powstał w 1905 r. jako luksusowy hotel, przez cały czas pełnił i pełni funkcję hotelową. Obiekt bardzo dobrze utrzymany, kilkanaście lat temu gruntownie wyremontowany, z troską o zachowanie unikatowego charakteru i wysokiego standardu. Ostatnie prace modernizacyjne zostały wykonane w 2009 roku.

Hotel posiada 28 komfortowych pokoi z łazienkami - 56 miejsc noclegowych rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. 

W dolnej kondygnacji usytuowana jest recepcja hotelowa, hol z windą, sala restauracyjna z zapleczem kuchennym oraz pomieszczeniami gospodarczo-magazynowymi i biurowymi.
 

Budynek o bardzo dużym potencjale, stan techniczny budynku bardzo dobry, możliwość własnej aranżacji wnętrz, rozbudowy oraz adaptacji - m.in. przyziemie może zostać przeznaczone na strefę SPA, stylową winiarnię, klub, itp.

Na terenie posesji duży parking dla gości, powierzchnia parkingu 770 m2. Powierzchnia działki stwarza możliwości rozbudowy obiektu wraz z parkingiem podziemnym. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.

Nieruchomość oferowana z pełnym wyposażeniem. Hotel jest przygotowany do rozpoczęcia działalności, ma uzyskane niezbędne pozwolenia i odbiory.

więcej informacji - hotel na sprzedaż w Świdnicy

 

Kontakt:

WGN Wrocław
Małgorzata Pakuła
e-mail: m.pakula@wgn.pl wroclaw2@wgn.pl
tel.: 71 786 42 40,
tel.kom.: 696 436 549

Adres biura:
Powstańców Śląskich 125
53-332 Wrocław