Rezydencja składa się z wiatrołapu, przedpokoju, kuchni, jadalni, salonu wejściowego, salonu telewizyjnego, salonu kinowego, gdwóch gabinetów, wc dolnego, sypialni głównej z łazienką i garderobą, dwóch pokoi dla dzieci, pokoju z wieżyczką, łazienki dla dzieci, wc górnego, pokoju dla gości, łazienki dla gości, siłowni oraz kawalerki. Osobny garaż z automatycznymi bramami na pilota o powierzchni ok. 55 m2 w którym jest miejsce na trzy samochody. Nieruchomość położona na pięknej, pełnej zieleni działce o powierzchni 5000 m2. Oazą spokoju, dla każdej zapracowanej osoby pragnącej chwili wytchnienia. Unikalna atmosfera, sąsiedzka serdeczność oraz ciepło rodzinnego ogniska sprawią, że poczujesz się wyjątkowo każdego dnia.

Rezydencja posiada basen przydomowy przelewowy o przepięknym kształcie o wymiarach 12 metrów na 8 metrów. Woda podgrzewana, podświetlana w różnych kolorach, przepiękne efekty wizualne dostępne wieczorem oraz dodatkowo 3 atrakcje.

Przy basenie znajduje się przepiękna altana na 40 osób z kominkiem przygotowanym pod piec do grillowania. W domu znajduje się przepiękna piwniczka w przyszłości do zrobienia z niej leżakowni na wina.

 

Kontakt:
WGN Kwidzyn
Wiesława Chomicka
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl
tel.: 55 277 65 09
tel.kom.: 603 70 55 85

Adres biura:
Braterstwa Narodów 51
82-500 Kwidzyn