Pierwszym, a zarazem najważniejszym aspektem jest baza. Dobrze wykonane oraz wykończone podłogi i ściany już na samym początku nadadzą jej szykownego i stylowego charakteru. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest wyposażenie. Przemyślane i dobrze dobrane wyposażenie łazienki sprawi, iż przede wszystkim będzie ona wygodna w użytkowaniu, nie będzie modna na jeden sezon, a za każdym razem będzie wzbudzać poczucie stylu i estetyki.

Niezawodny styl klasyczny
Mała łazienka w stylu klasycznym, czyli połączenie wzoru naturalnego kamienia z delikatnymi dodatkami. Należy jednak pamiętać, aby wybierać jasne i subtelne wzory kafli, które optycznie powiększą naszą przestrzeń. Chcąc wydobyć większą głębię w pomieszczeniu możemy zamontować dwa lustra naprzeciwko siebie, które wytworzą optyczne złudzenie, powiększając naszą przestrzeń.

                       Zdjęcie pochodzi z oferty WGN: Mieszkanie na sprzedaz w bloku, Gdańsk

Styl boho - patent na ocieplenie

Dla miłośników ciepłych wnętrz idealnie sprawdzi się urządzenie łazienki w stylu boho. W towarzystwie drewnianych dodatków, stworzyć można przytulne wnętrze. Jeżeli nasze pomieszczenie pozbawione jest okien, koniecznie musimy zadbać o dobre oświetlenie, które będzie zbliżone do światła dziennego.


Drewno w stylu eko
Połączenie drewnianych elementów z klasycznymi kamiennymi kaflami to idealne połączenie, które ociepli nasze małe wnętrze. Deski ułożone na ścianie to sprawdzony sposób na optyczne powiększenie łazienki. Jest to idealne rozwiązanie dla łazienek zlokalizowanych na poddaszu.


Minimalizm jako odpowiedz na wszystko
Chłodne połączenie powierzchni ściennych i podłogowych, oszczędny, a zarazem subtelny dobór dekoracji, gwarantuje nawet małemu wnętrzu szykowności i charakteru. Rezygnacja z klasycznych kabin prysznicowych może okazać się strzałem w 10! Brak zamontowanego brodzika na rzecz odpływu w posadzce, zaowocuje możliwością przeznaczenia większej powierzchni na sam prysznic.


                            Zdjęcie pochodzi z oferty WGN: Apartament na sprzedaz Costa del Sol, Malaga

Zagospodarowanie małej przestrzeni nie jest łatwe. Jednakże dobrze przemyślany plan i wykonanie jest gwarancją sukcesu!