Produkty z linii Mustrad & Indygo to odzwierciedlenie elegancji i energiii. Geometryczne wzory wykorzystane na poduszkach, kocach czy chodnikach są esencją najnowszej kolekcji. Królujące kolory indygo, musztarda i szarości dodadzą charakteru nawet najbardziej wymagającemu wnętrzu. Bogaty asortyment kolekcji wyróżniają piękne sploty pledów, pikowane, aksamitne poduszki, proste, szklane wazony oraz nowoczesna ceramika. Słowem kluczem dla kolekcji Mustard & Indygo jest faktura

Nowoczesne i geometryczne formy w połączeniu z energetycznymi kolorami musztardy i indygo doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, jadalni czy kuchni. Koce, pledy i narzuty w tych odcieniach wprowadzają do domowych aranżacji energię, nadają im wyrazistości i charakteru. Mocne dodatki sprawiają, że pomieszczenie stanie się intrygujące i niepowtarzalne. W połączeniu z odcieniami szarości, stworzą idealną, harmonijną całość.

Uzupełnieniem najnowszej kolekcji są wazony w odcieniach indygo, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach nowoczesnego stylu. Szklane dodatki wprowadzają do domowych aranżacji lekkość i elegancję, a niekonwencjonalne kształty sprawiają, że wazony będą prezentować się niezwykle efektownie. W kolekcji Mustard & Indygo znalazła się również ceramika, która dzięki eklektycznemu połączeniu geometrycznych wzorów przyczyni się do tego, że posiłki w gronie najbliższych będą również wyśmienitą ucztą dla oka i rozwinie pokłady kreatywności właściciela.

homla.com.pl.