Eksperci dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat obecnej sytuacji na międzynarodowej arenie gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomości oraz inwestycji w nieruchomościach.

Targi odbywały się w 6 halach wystawienniczych Centrum Messe-Munchen, na powierzchni 64.000 m². W trakcie wydarzenia odbyły się liczne konferencje i szereg paneli dyskusyjnych, podczas których wielu ekspertów poświęcało uwagę zagadnieniom branży nieruchomości, finansów i inwestycji.

Obszerny program targów EXPO REAL oferował wszystkim uczestnikom szerokie spojrzenie na całą gamę aktualnych problemów i zagadnień stojących przed międzynarodową branżą nieruchomości.

Jak co roku, wystawcy z Polski jako znaczący partnerzy, prezentowali bogatą ofertę rynku nieruchomości, a wśród nich, tradycyjnie, przedstawiciele WGN. Nawiązali oni szereg kontaktów i uczestniczyli w wielu spotkaniach biznesowych w branży nieruchomości i inwestycji. Dzięki ich obecności na targach 424 oferty inwestycyjne Grupy WGN miały szansę dotrzeć do właściwego grona odbiorców.

Niewątpliwie tegoroczne targi EXPO REAL stworzyły możliwość do wzmocnienia pozycji Grupy WGN na międzynarodowym rynku i były okazją na realizację intratnych transakcji.

Iwona Hryncewicz
WGN

Zobacz film