W imieniu Eura nexus zapraszamy do współpracy przy sprzedaży nieruchomości w dwóch kompleksach / projektach wczasowych :

Ancient Sands w El Gouna: http://ancientsandsresort.com/

Cape Citadel w Sahl Hasheesh: http://www.capecitadel.com/

 
Termin pobytu w miejscowości El Gouna / Egipt - planowany jest od 30.04 do 04.05.2009 r.

Koszty podróży w obie strony ponoszą WGN-owcy, natomiast koszt noclegów z wyżywieniem ponosi Eura nexus.

Jeśli z Polski nie będzie można zarezerwować w tym terminie lotów czarterowych, Eura nexus podejmuje się koordynacji przelotu z następujących możliwych lotnisk - Berlin, Dresden lub Leipzig. Pisemne zgłoszenia wraz z wpłatą na koszty przelotu przyjmować będzie Eura nexus do 16 marca 2009. Szacowany koszt przelotów wynosi ok. 400 € od osoby. Obecnie można zarezerwować przeloty za 329 €. W związku z tym, że Eura nexus może dokonywać rezerwacji dopiero po ostatecznym terminie zgłoszeniowym, dlatego w ramach rozliczenia pobierać będzie od zgłaszających 500 € od osoby. Koszty te będą końcowo rozliczone, a Eura nexus dokona wszelkich starań, aby zorganizować przeloty po tzw. zniżkach i rabatach grupowych.

Spotkanie ma na celu zapoznanie WGN z ofertami nieruchomości w Egipcie, umożliwienie naocznego zapoznania się i przekonania o jakości tych produktów, co będzie dużą pomocą w kontaktach z potencjalnymi Klientami. Nadmieniamy, że już kilka WGN-ów zgłosiło udział dla swoich zespołów.

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia uczestnictwa (faxem lub e-mailem)  należy dokonać do dnia 16 marca 2009, Fax: +49 (0) 39924 7993-15, e-mail : kaklewski@eura-nexus.com