Powierzchnia wystawiennicza obejmowała 6 hal, co przekładało się na 64.000 m² powierzchni wystawienniczej. Mimo niepewnej sytuacji gospodarczej na świecie targi branży nieruchomości cieszą wciąż dużym zainteresowaniem. Targi Expo Real od wielu lat są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży inwestycji i nieruchomości komercyjnych na świecie.

Targom towarzyszyły konferencje, sympozja i szereg paneli dyskusyjnych, podczas których wielu ekspertów poświęcało uwagę rozmaitym zagadnieniom branży nieruchomości, finansów i inwestycji. Obszerny program oferował wszystkim uczestnikom szerokie spojrzenie na całą gamę aktualnych problemów i zagadnień stojących przed międzynarodową branżą nieruchomości. Każdego roku Polska i jej regiony mają swoje silne przedstawicielstwo na targach Expo Real. Również w tym roku wystawcy z Polski jako znaczący partnerzy prezentowali aktualną, bogatą ofertę rynku nieruchomości a stoiska reprezentowały najwyższy poziom.

Tradycyjnie już w targach uczestniczyła reprezentacja WGN. Każde targi Expo Real stwarzają możliwości dla Grupy WGN do realizacji spektakularnych kontraktów oraz wzmocnienia pozycji na międzynarodowym rynku.

Justyna Ocimek WGN

ZOBACZ FILM