AGRO-EXPERT sp. z o.o została Partnerem Grupy WGN i otworzy swój oddział w Kaliszu w Galerii Złote Centrum. WGN jest największą i najstarszą siecią franczyzową zajmująca się obrotem nieruchomościami w Polsce. Wiedza, doświadczenie i wsparcie, jakie gwarantuje swoim Partnerom jest unikatowe nie tylko na rynku krajowym.

Każdy nowy Franczyzobiorca w dniu podpisania umowy otrzymuje nieszablonowe, a przede wszystkim, sprawdzone know how. Dzięki temu nawet osoby nie mające doświadczenia w nieruchomościach, nie tracą czasu na popełnianie błędów i nie muszą eksperymentować na własnej firmie.

 

Model franczyzy WGN zapewnia dużą swobodę działania przy jednoczesnym wsparciu i indywidualnym traktowaniu Partnerów. Współczesny rynek nieruchomości w Polsce jest zdominowany przez sieci franczyzowe i aby otworzyć własne, odnoszące sukcesy biuro nieruchomości, trzeba dysponować albo olbrzymim kapitałem albo sprawdzonym know how. WGN oferuje kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży i nie pobiera od swoich Partnerów procentu od obrotu, cały wypracowany przychód trafia do właścicieli biur.

 

„jeśli współpracować to tylko z największymi, jeśli się uczyć to tylko od najlepszych”- podsumowuje nowy Partner WGN prezes Jacek Wichorski