Targi stanowią idealną platformę dla spotkań przedstawicieli różnych sektorów  związanych z nieruchomościami, w jednym miejscu i czasie będą obecni deweloperzy, inwestorzy, menadżerowie, architekci oraz przedstawiciele jednostek finansowych tj. banki czy instytucje ubezpieczeniowe.

Jest to znakomita okazja do nawiązania międzynarodowych i interdyscyplinarnych kontaktów.  Udział w Expo Real daje uczestnikom doskonałą możliwość zaprezentowania swojej  inwestycji , wzmocnienia pozycji na rynku, oraz udziału w wielu interesujących konferencjach prowadzonych przez wybitnych specjalistów z dziedzin związanych z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Na powierzchni 64 tys. m 2  wystawi się 1610 wystawców z 34 krajów. Organizatorzy  przewidują pojawienie się  37 tys. uczestników, w tym 20 tys. zwiedzających z  71 krajów.

Tegoroczna edycja targów odbywa się w tej samej scenerii co w poprzednich latach, jednak tym razem przestrzeń zostanie  lepiej wykorzystana ze względu na wzrost  zainteresowania wystawców rezerwacją powierzchni wystawienniczych. W tym roku bardzo popularne stały się łączone stoiska wielu przedstawicieli tych samych krajów, regionów lub miast.

Tradycyjnie już na targach obecna jest silna reprezentacja polskich wystawców. Nasze stoiska przyciągają zwiedzających nowoczesnym designem oraz dobrze zaprezentowaną ofertą. Swoje inwestycje prezentują między innymi takie miasta jak: Warszawa, Katowice, Zawiercie czy Szczecin.

Jak co roku, targom towarzyszy rozbudowany program konferencyjny, który daje możliwość uczestnikom zapoznania się z aktualną kondycją ekonomiczną rynku nieruchomości.

Expo Real to kluczowe wydarzenie dla międzynarodowych projektów inwestycyjnych i finansowych, dlatego co roku cieszy się tak dużym zainteresowaniem wystawców, mediów oraz zwiedzających.

Alicja Dębiec
WGN Press