Biuro zostało zaaranżowane z zgodnie z potrzebami pracowników firmy Acer. Pierwszym pomieszczeniem, witającym gości jest mini-strefa wejściowa, która stanowi również showroom. Obok zostały ukolowane sale konferencyjne, obok których jest kuchnia. . W dalszej części mieści się open space i strefa wypoczynku. Cześć pracownicza została zaprojektowana w taki sposób, by cały zespół mógł pracować razem. W centralnej części open space znajduje się tablica do pisania dzięki czemu pracownicy mają możliwość wymiany informacji.

Jakie oczekiwania miał inwestor względem projektowanej przestrzeni biurowej? - Projekt zakładał nowoczesny design z elementami wykończenia nawiązującymi do kolorów zarówno, brandowych jak i głównej siedziby firmy Acer. Dlatego w projekcie znalazło się miejsce dla takich materiałów jak mech czy bambus - opowiada Barnaba Grzelecki, architekt i właściciel, Bit Creative.

W aranżacji został użyty mech i bambus, dzięki czemu przestrzeń jest, jakby, bliżej natury.
co zaowocowało stworzeniem przestrzeni inspirowanej naturą. Postawiono na zieleń, drewno połączone z industrialnymi betonowymi elementami. Dopełnieniem spektakularnej całości są otwarte sufity. Przestrzeń została uzupełniona o nowoczesne i dopasowane wyposażenie wnętrza. Za realizację tego fit-out odpowiadał Forbis Group.