OFERTA

SD010-2903 szereg środkowy 450 000 zł pow.  117,2 mkw działka 253 mkw
SD010-2904 szereg skrajny 550 000 zł pow.  118,5 mkw działka 459mkw
SD010-2905 bliźniak 550 000 zł pow.  118,5 mkw działka 457mkw
SD010-2906 szereg skrajny 550 000 zł pow.  118,5 mkw działka 459mkw
SD010-2907 bliźniak 550 000 zł pow.  118,5 mkw działka 482mkw

 

 

 

 

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnych domów, gotowych do zamieszkania. Osiedle zlokalizowane jest w prestiżowej, południowej okolicy Wrocławia, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.

W sąsiedztwie znajduje się wszystko co niezbędne do wygodnego życia: szkoły, przedszkola, poczta i w niedalekiej odległości boiska sportowe, park, duże sklepy.

Właśnie tutaj na kameralnej, lecz przestronnej działce, z dala od miejskiego zgiełku, powstało osiedle z 22 domami w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o powierzchni od 117,2 m2 do 118,5 m2.

Rozkład domów w sposób optymalny wykorzystuje powierzchnię użytkową. Na pierwszym poziomie mamy przestronny, dobrze doświetlony salon z kominkiem i z wyjściem na taras, jasną kuchnię i sporą łazienkę. Na drugim poziomie znajdują się 4 lub 3 bardzo dobrze doświetlone sypialnie oraz jasna łazienka. Przydomowy ogród i taras tworzy własną intymną zieloną przestrzeń wypoczynkową.

Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby przestrzeń pomiędzy budynkami była zielona i wolna od aut i zgiełku. Miejsca postojowe skupione są przy głównej drodze dojazdowej - przez takie rozwiązanie została oddziela funkcja komunikacyjna od mieszkalnej.  Wszystkie domy, zarówno bliźniaki jak i w zabudowie szeregowej, posiadają indywidualne ogrody dzięki czemu nabierają spersonalizowanego charakteru.

Ładne, dobrze skomunikowane osiedle. Lokalizacja w pobliżu głównych dróg dojazdowych (obwodnica autostradowa A8, autostrada A4, droga S8) do miasta powoduje, iż dojazd do centrum, a także w inne rejony Wrocławia jest szybki i wygodny. Osiedle mieści w pobliżu największego Centrum Handlowego Bielany.

Zapraszamy na prezentację. Jesteśmy wyłącznym agentem dewelopera. Oferta bezpośrednia. Kupujący obsługiwany jest przez nasze biuro bezpłatnie.

KONSTRUKCJA BUDYNKU Fundamenty: - płyta fundamentowa, izolowana przeciwwilgociowo i termicznie - ławy żelbetowe - ściany fundamentowe z bloczków betonowych lub żelbetowych wylewanych na mokro Ściany: - tynk zewnętrzny cienkowarstwowy typu Sakret lub porównywalny - konstrukcyjne - z pustaków ceramicznych POROTON 36,5cm Röben +10cm styropian = 50cm - ścianki działowe - z pustaków ceramicznych POROTON 11,5 cm Röben i/lub gipsowo kartonowe Stropy: - gęstożebrowe typ Teriva II i/lub "wielka płyta" Rdzenie, belki, podciągi, wieńce, nadproża: - nadproża nad oknami z belek prefabrykowanych typ L, nadproża nad wjazdem do garażu, żelbetowe wylewane Dach: - konstrukcja dachu krokwiowa drewniana - pokrycie dachu, dachówka ceramiczna angobowana Roben - ocieplenie z wełny mineralnej 20cm i obudowa płytami G-K skosów połaci dachowej - obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej, rynny i rury spustowe z PCV X Kominy: - przewody wentylacyjne z pustaków wentylacyjnych - zwieńczenia kominów płytą żelbetową Okna: - stolarka okienna PVC - 5 komorowa z okuciami Maco na systemie Deceuninck - Profil okna bez ołowiu w kolorze orzech - stolarka okienna pvc na poddaszu okna dachowe typu "Velux" - system rolet okiennych ze sterowaniem elektrycznym na 1szt. okna tarasowego na parterze - drzwi garażowe segmentowe kolor orzech, profil ciepły 4cm z napędem CAMY na pilota - drzwi zewnętrzne stalowe antywłamaniowe klasa B, Boryszew Klasa Premium Verona Lux - kolor orzech Schody: - schody zewnętrzne żelbetowe wylewane lub drewniane

ZAGOSPODAROWANIE TERENU - mała architektura i zagospodarowanie terenu: teren ogrodzony od strony ogrodowej siatką plecioną, ziemia rozplantowana - na balkonach izolacja, płytki i balustrady

STANDARD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - podłoża i posadzki betonowe zatarte na gładko, gres, płytki, panele drewniane - tynki wewnętrzne gipsowe - parapety wewnętrzne z konglomeratu w jasnym odcieniu i zewnętrzne z blachy powlekanej - w salonie system kominowy do podłączenia kominka z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz - instalacja elektryczna kompletna z włącznikami, gniazdami (standard Polo lub Kontakt) ilość według projektu - instalacja c.o. ogrzewanie podłogowe, w łazienkach typowe typu VK, w łazienkach typowe "łazienkowe" lub KV (bez grzałek elektrycznych) - rury polietylenowe sieciowanego (PE-x) do centralnego ogrzewania łączonych kształtkami zaciskowym (np. Wavin-Buk, itp.) - kocioł gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny z zamknięta komorą spalania firmy Beretta - instalacja wodno-kanalizacyjna - izolowane rury PE do zimnej i ciepłej wody - instalacja kanalizacyjna z rur PCV

ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZYLEGŁEGO - droga dojazdowa polbruk - podjazd na 2 samochody Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kontakt w sprawie oferty:
Lidia Dołhan, tel. 71 337 84 24, 665 165 995, e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Karolina Jaworska, tel. 71 337 84 15, 723 477 780, e-mail: k.jaworska@wgn.pl