Wyspecjalizowani doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą w wyborze oferty najbardziej dopasowanej do indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych klienta. To jednak nie wszystko! W ramach Galerii Mieszkań i Domów oferujemy również doradztwo kredytowe, inwestycyjne i prawne, a także możliwość wykończenia zakupionych nieruchomości pod klucz.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci Galerii Mieszkań i Domów nie będą już tracić czasu na odwiedzanie biur sprzedaży, banków, kancelarii prawnych i firm remontowych. Wszystkie sprawy, jakie wiążą się z zakupem mieszkania czy domu mogą szybko, sprawnie i w miłej atmosferze załatwić w biurze sprzedaży przy ul. Wspólnej 35 w Warszawie.

Galeria Mieszkań i Domów to kolejne przedsięwzięcie realizowane przez Emmerson S.A. na rynku pierwotnym. Firma od wielu lat obsługuje nowe inwestycje mieszkaniowe na terenie całego kraju zajmując się m.in. doradztwem inwestycyjnym, organizacją sprzedaży, marketingiem i reklamą nowych projektów. Tym razem Emmerson postanowił wyjść naprzeciw deweloperom, którym ze względu na obecną sytuację na rynku nieruchomości coraz trudniej jest promować i sprzedawać swoje projekty. Dzięki połączeniu sił i wspólnej kampanii reklamowej w ramach Galerii Mieszkań i Domów, deweloperzy mogą ograniczyć nieco swoje budżety marketingowe, a jednocześnie dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.

Informacje na temat oferty Galerii Mieszkań i Domów można uzyskać na stronie internetowej www.galeriamid.pl oraz w biurze sprzedaży przy ul. Wspólnej 35 w Warszawie.

(emmerson.pl 15.01.2009)