Grupa WGN dysponuje profesjonalną kadrą z wieloletnim doświadczeniem, tj. ponad 350 agentów, maklerów, doradców, analityków i prawników, w 44 biurach, działających na międzynarodowym rynku.
Baza ofert nieruchomości WGN tworzy międzynarodowy system MLS-WGN i zawiera ok. 32 500 ofert, z czego 44 % stanowią nieruchomości komercyjne. Oferty MLS-WGN są dostępne na portalu www.wgn.pl, odwiedzanym w ciągu miesiąca przez około 0,3 miliona osób z całego świata.
WGN wydaje cztery miesięczniki regionalne, obejmujące terytorium całej Polski:
"Magazyn Nieruchomości - Polska Centralna", "Magazyn Nieruchomości - Polska Zachodnia", "Magazyn Nieruchomości - Polska Południowa", "Pomorskie Nieruchomości".
Ponadto jest wydawcą magazynu "Properties Investment Catalogue - WGN Group", przeznaczony na rynek międzynarodowy.
WGN działa aktywnie nie tylko w zakresie obrotu nieruchomościami, ale także kształtowania współczesnego oblicza rynku. Eksperci WGN opracowują raporty i analizy, dotyczące rynku inwestycyjnego, na sympozja i konferencje oraz na potrzeby inwestorów z całego świata.
WGN uczestniczy w międzynarodowych prestiżowych targach nieruchomości i inwestycji: MIPIM w Cannes, ExpoReal w Monachium, REFE we Wrocławiu, Meeting Point w Barcelonie oraz Nepix w Kopenhadze.
Grupa WGN w swojej 17-letniej historii wykonała m.in. usługi z zakresu obrotu nieruchomościami komercyjnymi
i rezydencjalnymi, doradztwa inwestycyjnego w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału, oraz szerokiego międzynarodowego marketingu dla ponad 48 000 firm
i instytucji.