Deweloper proponuje swoim Klientom przestronne lokale dwu-, trzy-, oraz cztero-pokojowe, o metrażu wynoszącym od 51 do 112 m2. Apartamenty rozlokowane są w dziewięciu niezwykle atrakcyjnych, trzypiętrowych willach. W każdej z nich, znajduje się 8 lub 10 lokali. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 9950 złotych.

 

W kontekście kryzysu finansowego, który niezwykle mocno odbił się na rynku nieruchomościowym i odchodzeniu przez deweloperów od mieszkań o dużym metrażu, jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyników sprzedaży na osiedlu Zielona Etiuda. Biorąc pod uwagę, że 50% apartamentów tak luksusowej inwestycji znalazło już swoich nabywców, postrzegamy to jako duży sukces - mówi Mateusz Juroszek, PR Manager Atal S.A.

 

Każdy z zaprojektowanych w ramach inwestycji apartamentów został wyposażony w takie elementy jak: system klimatyzacyjny nowej generacji VRV firmy Daikin, indywidualny węzeł cieplny z programatorem, który umożliwia oszczędności cieplne nawet na poziomie 20%, czy też rozbudowany system video-domofonów kolorowych. O komfortowe warunki mieszkańców, ma również dbać ponad 13 tysięcy roślin, zasadzonych przez dewelopera na terenie osiedla.

 

Inwestycja zlokalizowana jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, zaledwie 150 metrów od jednej z głównych wizytówek miasta – Parku Południowego. W

najbliższej okolicy znajdują się takie atrakcje jak Aquapark, westernowe miasteczko dla dzieci Jack`s City oraz funkcjonujący na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Gród Wrocławski.

 

Dla bezpieczeństwa lokatorów oraz ich dzieci postanowiliśmy zastosować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Całe osiedle, włącznie z placem zabaw dla najmłodszych, jest nieustannie monitorowane. Dobytku lokatorów pilnuje ochrona , a inwestycja jest  ogrodzona, by uniemożliwić osobom postronnym dostanie się na teren inwestycji. Dodatkowo, każdy lokal wyposażony jest w specjalne drzwi antywłamaniowe włoskiej firmy DIERRE – wylicza Mateusz Juroszek.

 

Zielona Etiuda została zaprojektowana przez wrocławskiego projektanta Wacława Bieniasz – Nikolsona. Więcej informacji na temat osiedla jest dostępne na stronie internetowej www.zielonaetiuda.pl

 

***

Atal S.A. jest deweloperem, który powstał na początku lat 90 dwudziestego wieku. Zrealizował wiele udanych inwestycji na terenie największych miast w Polsce, w tym takie projekty jak: Błękitne Osiedle oraz Osiedle Morelowe we Wrocławiu,  czy też osiedle przy ul. Chrzanowskiego we Wrocławiu. Obecnie realizowane inwestycje to: Zielona Etiuda, Osiedle Mieszczańskie, Osiedle na Księżu Małym, Ville Murano we Wrocławiu, Bronowice Kraków Apartamenty w Krakowie, Ligota Park w Katowicach oraz Nowe Polesie w Łodzi.Według źródła informacji:Core PR