W kredytach hipotecznych postawiliśmy na złotówkę. Zbudowaliśmy konkurencyjny produkt finansowania gotowych nieruchomości. Chronimy klientów przed stratami związanymi z wahaniami kursu, a do tego oferujemy atrakcyjną cenę produktu. W marcu ruszamy ze specjalną promocją. 0 złotych za prowizję za udzielenie kredytu, 0 złotych za wycenę nieruchomości i 0 złotych za wpis hipoteki do księgi wieczystej! - opowiada Katarzyna Przybyła, Dyrektor Biura Kredytów Hipotecznych Citi Handlowy.

Od 1 marca do 30 kwietnia potrwa promocja kredytu hipotecznego na gotową nieruchomość, czyli inwestycję odebraną lub nieruchomość z rynku wtórnego.

W promocyjnym okresie, Citi Handlowy oferuje klientom kredyt hipoteczny z prowizją 0 złotych za jego udzielenie. Dodatkowymi atutami oferty są brak opłaty za wycenę nieruchomości oraz brak opłaty za wpis hipoteki do księgi wieczystej.

Marża kredytu hipotecznego w Citi Handlowy może wynieść od 1,1 proc. do 3,5 proc. Jej wysokość zależy m.in. od wysokości LtV, czyli stosunku wysokości kredytu do wartości nieruchomości, oraz aktywności klienta na innych produktach w Citi Handlowy. Kredyt udzielany jest w złotówkach na gotowe nieruchomości na kwoty powyżej 80.000 złotych.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy udzielany jest do 90 proc. wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 30 lat. Minimalny miesięczny dochód netto przynajmniej jednego z wnioskodawców ubiegających się o kredyt hipoteczny musi wynosić co najmniej 3000 zł. Szczegółowe warunki dotyczące oferty kredytów hipotecznych w Citi Handlowy oraz Tabelę Opłat i Prowizji obowiązującą w promocyjnym okresie znaleźć można na www.citihandlowy.pl oraz u doradców w oddziałach Citi Handlowy.

Citi Handlowy

js
inwestycje.pl